EN UCUZ, YASAL, GÜVENLİ

HIZLI AstroPay KART

Skype: Basitkart

  • 0548 843 43 43
Basitkart Canlı Destek

Sıkça Sorulan Sorular

* Sormak istediğiniz herhangi bir başka konu var ise AstroPay Canlı Destek bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

AstroPay Kart Nedir?
AstroPay kart, internet üzerinde kullanılan 19 haneden oluşan ön ödemeli bir pin numarasıdır.
AstroPay Kart'ı nasıl satın alabilirim?
Almak istediğiniz AstroPay pin ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra AstroPay kart satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak AstroPay Canlı Destek bölümün gerçekleştirebilirsiniz ya da satın alma işlemini Skype üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bu yöntem için yapmanız gereken tek şey [email protected] adresimizi listenize ekleyerek iletişime geçmektir.
Banka hesap numalarınıza nereden ulaşabilirim?
Banka Hesap Numalarımız sayfasından ya da AstroPay Canlı Destek bölümümüzle irtibata geçerek havale yapacağınız banka hesap bilgimizi isteyerek ulaşabilirsiniz.
Havaleden sonra bana AstroPay Kartı mı gelecek?
Hayır, AstroPay Kart gerçek anlamda bir kart değildir, 19 haneden oluşan pin numarasıdır, adresinize herhangi bir kart iletilmemektedir, havalenizden sonra msn üzerinden size 19 haneli pin numarası iletilecektir.
Havaleden sonra ne kadar sürede AstroPay pin numarasını iletiyorsunuz?
Havalenizi yaptıktan sonra Skype, Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip AstroPay pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz, 1-2 dakika içinde AstroPay pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmiş oluyor.
Havale yaptım fakat msn e giremiyorum, nasıl pin numarasını alabilirim?
Havale yaptıktan sonra AstroPay Canlı Destek bölümümüze bağlanarak AstroPay pin numarasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz ya da eğer havale yaptıysanız sitemizin Ödeme Bildirim Formu nu doldurmanız gerekmektedir. Havale bilgilerinizi detaylı şekilde yazıp formu onayladıktan sonra ödemeniz kontrol edilip AstroPay pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.
AstroPay Kart pin numarasını aldım, ne kadar sürede kullanabilirim?
AstroPay Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.
AstroPay Kart Nedir?
AstroPay Kart, dünya üzerindeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, kolayca ve hızlı ödeme yapmanızı olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen ön ödemeli kart sayılan 19 haneli dijital pin numarasıdır.

AstroPay Nedir?

AstroPay nedir_

AstroPay Kart, dünya üzerindeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, kolayca ve hızlı ödeme yapmanızı olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen, ön ödemeli kartlar arasında 19 haneli dijital pin numarasıdır.

AstroPay Kullanabileceğiniz Bazı Siteler

AstroPay kullanabileceğiniz bazı siteler

AstroPay Kartı Nasıl Satın Alırım?

  • Hızlı Alımlarınız için Hesap numaralarımız sayfasından hesap bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonra "Banka Hesaplarımızdan" bir tanesine almak istediğiniz kartın pin ücretini havale yapınız.
  • MSN üzerinden yada Canlı Destek bölümünden havale yaptığınızı iletin ve pin numaranız size msn üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde iletilsin. pin numarası size hızlıca iletilecektir.