EN UCUZ, YASAL, GÜVENLİ

HIZLI AstroPay KART

Skype: Basitkart

  • 0548 843 43 43
Basitkart Canlı Destek

Neden Biz?

Basit Kart / Basitkart Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.

Basitkart.com olarak Haftanın 7 günü hiçbir bayramı, özel günleri ve tatilleri ön plana almaksızın vardiyalı çalışanlarımız ile devamlı sizlerin hizmetinizdeyiz. AstroPay kartınızı banka havalesi, eft veya bankamatikten yatırarak bizden çok kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ön ödemeli kartlar olarak kendi sektöründeki en deneyimli satış temsilcilerimiz ile sitemizde yazan aktif Skype adresimiz veya canlı chatten temas edebilir, AstroPay ile ilgili her türlü bilgiyi en detayına kadar müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz Para yatırmak istediğiniz sitelere hiç bir sorun yaşamadan hızlı yatırım yaparak size bir çok avantaj sağlayacak AstroPay Kartı en güvenli ve ucuz olarak bizden temin edebilirsiniz.

AstroPay kart, kimlik bilgilerinizi hiç bir site veya 3. şahıslarla paylaşmadan %100 güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan www.basitkart.com olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

AstroPay Nedir?

AstroPay nedir?

AstroPay Kart, dünya üzerindeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, kolayca ve hızlı ödeme yapmanızı olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen, ön ödemeli kartlar arasında 19 haneli dijital pin numarasıdır.

AstroPay Kullanabileceğiniz Bazı Siteler

AstroPay kullanabileceğiniz bazı siteler

AstroPay Kartı Nasıl Satın Alırım?

  • Hızlı Alımlarınız için Hesap numaralarımız sayfasından hesap bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonra "Banka Hesaplarımızdan" bir tanesine almak istediğiniz kartın pin ücretini havale yapınız.
  • MSN üzerinden yada Canlı Destek bölümünden havale yaptığınızı iletin ve pin numaranız size msn üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde iletilsin. pin numarası size hızlıca iletilecektir.